
Гофрований картридж DIN тип B Дробеструминна установка SEI для промислового пиловловлювача
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: DIN тип B
Відправка з 21 березня 2026від 4 329 ₴
Показати оптові ціниГофрований картридж DIN тип B Дробеструминна установка SEI для промислового пиловловлювача
Гофрованний картридж DIN тип B від Schneider‑Engineering — високоефективний фільтроелемент для промислових аспіраційних систем, дробоструминних установок та фарбувальних камер. Підходить для циклонних фільтрів, скрубберів і аспірації, забезпечуючи очищення повітря від дрібної абразивної пилюки.
Особливості та характеристики
-
Категорія: повітряні фільтри для промислової аспірації
-
Виробник: Schneider‑Engineering
-
Застосування: дробоструминні установки Carlo Banfi (NF4570 ФП 207.1‑22‑01В Banfi A9320), Getrasur NF4664 ФП 207.1‑168 CD 325, установки FMP, MDB, BBFR, S‑1, PMSF, HMSF
-
Аналоги: CART‑SOVPLIM‑FEV‑Nordic (CDD 225/1200, CDD 325/1000, CDD 351‑900, CDD 150/600, CKDD330, CKDD351)
-
Тип: циліндричний картридж з гофрованою зовнішньою оболонкою
-
Фланець: DIN тип B із гумовим ущільненням
-
Матеріали: оцинкована сталь або алюміній (фланець, сітка)
-
Клас фільтрації: F7–F9
-
Пропускна здатність: до 370 м³/год/м²
-
Висота: 600 / 660 / 800 / 1000 / 1200 мм
-
Фільтруючий матеріал: підбирається за параметрами навантаження та середовища
Застосування
Застосовується у промислових аспіраційних установках, дробоструминних камерах, скрубберах, циклонних фільтрах і фарбувальних зонах. Стійкий до абразивного зносу і агресивних середовищ, забезпечує високу якість очищення повітря.
Гофрованний картридж DIN тип B — універсальне рішення для ефективного очищення повітря в жорстких умовах промисловості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 4 329 ₴



